Seslendirme Ajansları Konusunda Profesyonel Hizmet

Sanata ve sanatçıya verdiğimiz önem sayesinde, sektörün önde gelen seslendirme ajansı olarak kariyerimiz de 20 yılı geride bıraktık. Alanında uzman sanatçılarımız ve işimize verdiğimiz değer sayesinde, profesyonel bir şekilde projelerde görev alarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Seslendirme ajansı bünyesinde çalışan tüm sanatçılar alanında uzman ve bu iş için eğitim almış kişilerdir. Dünya üzerinde konuşulan 50 farklı dilde hizmet veren ajansımız, seslendirme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kurumumuz da 100’e yakın ses sanatçısı çalışmakta ve Türkçe başta olmak üzere birçok dile hizmet vermekteyiz. Özelikle İngilizce seslendirme konusunda, oldukça başarılı olan sanatçılarımız, tüm dillerin tonlarına ve kelime gruplarına hakim kişilerdir.

Yani diğer Seslendirme ajansları gibi bu işi amatörce yapan sanatçı kimliğine bürünmüş kişileri, kadromuza kabul etmemekteyiz. Ajansımızda yapılan tüm işlemler kalite kontrollerinden geçmekte ve hatasız bir şekilde alıcıya teslim edilmektedir. Seslendirme ajansı olarak, ülkemizin sanat faaliyetlerinde aktif bir şekilde rol oynamasını sağlamaktayız. Bu alanda çalışmalar yapmakta ve sanatın gelişmesi için yeni projeler üzerine yoğunlaşmaktayız.

Seslendirme ajansları, kaliteli hizmeti ile bilinen ve ünlü sanatçılar tarafından ilgiyle takip edilen kurumlardan bir tanesidir. Bünyemizde çalışan tüm sanatçılar kendi ülkelerinde ki dizi, film, reklam gibi çekimlerde aktif bir şekilde görev almakta ve tecrübesini her geçen gün yenilemektedir. Özellikle Arapça seslendirme konusunda bir hayli başarılı olan ajansımız, müşterileri ile iletişimini güçlendirmek için kurmuş olduğu danışmanlık hizmeti sayesinde, tüm işlemleri ve iş hakkında gelinen son noktayı proje sahipleri ile paylaşmaktadır.