Mermer Duş Teknesi ve Mermer Lavabo Modelleri

Osmanlı dönemine ait tasarımların üretimi yapan firmamız, tarihimizin güzelliklerimizi yaşam alanlarımıza taşımaktadır. Birbirinden ilgin modellere sahip olan duvar taşları sayesinde, evinizin ferahlığınızı arttırabilir ve konforlu bir ortama sahip olabilirsiniz.

Dünya üzerinde sıra dışı eserleri içerisinde barındıran geniş ürün yelpazesi sayesinde, müşterilerimize zengin bir hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. 7 den 70’şe herkesin kullanabileceği mermer Lavabo modellerimiz, eski yörelerin tasarımını andırdığı kadar, günümüz trendlerine de uygunluğu ile ön plana çıkmaktadır.

Tüm ürün çeşitlerimiz, alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından geliştirilmektedir. Yine, süs objeleri arasında yer alan mermer kurna çeşitlerine firmamızın satış ofislerinde bulabilirsiniz.

Birçok bireyin en çok zorlandığı ve karar vermekte güçlük çektiği konu, yaşam alanlarına uygun mermer tasarımını bulmaktır. Firmamız bu konuda da, müşterilerine özel bir bilgilendirme hizmeti vermektedir.

Banyonuza uygun ölçülere sahip olan Mermer DuşTeknesi modelleri için, satış danışmanlarımız gerekli detayları anlatmaktadır.

Ayrıca, duvar süslerinin başında gelen kültür taşlarıgöz kamaştırıcı parlaklığı ile reyonlarımızda sergilenmektedir. Banyodecor.com sayesinde, istediğiniz ürünü kolay bir şekilde bulabilir ve satın alabilirsiniz.