Lastikli Halı Örtüsü Özellikleri

Lastikli halı örtüsü özellikleri bakımından normal modellere göre çok daha avantajlıdır. Kullanımı pratik ve kolaydır. Halı üzerine kolayca geçirilebilmekte ve kayma yapmamaktadır. Çıkarması da çok kolay olan lastikli halı örtüsü modelleri hanımların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Halılar evlerde önemli bir ihtiyaçtır. Hem ısı, hem de dekor açısından her evde bulunmaktadır. Halılar çok fazla kirlenen ürünler olmasından dolayı korunması çok önemlidir. Kirlenen halı çabuk yıpranmakta, evde yaşayanların sağlığını tehdit etmekte ve bunun gibi daha pek çok problem ortaya ve kaliteli baskı özellikleriyle online sitemizde çok sayıda lastikli halı örtüsü modeli mevcuttur.

halı örtüsü modelleri canlı renklere sahiptir. Normal ve 3d boyutlu özelliklere sahip modeller mevcuttur. Kolay yıpranmayan ve deforme olmayan bu modeller Pasaj Home sitemizde bulunmaktadır. Ürünleri sitemizden inceleyebilir ve halılarınızın ölçülerini alarak hemen sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler ölçüler doğrultusunda üretilecek ve sizlere teslim edilecektir. İndirimli fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.