Kadıköy Spor Salonu ve Fitness Salonları

Bireylerin daha sağlıklı yaşamaları için kurulmuş olan spor salonumuz, tüm fonksiyonel özellikleri ile rakiplerini geride bırakmaktadır.

Kadıköy spor salonu olarak, ihtiyacınız olan tüm aletlere sahibiz. Teknolojik yenilikler ile donatılmış olan salonumuz, üyelerin rahat bir şekilde günlük sporlarını yapmasına imkan vermektedir.

Özellikle koşu, kas ve vücut çalışmaları için geniş ve ferah ortamlarımız vardır. Birçok birey salonumuz sayesinde, kısa sürede istediği vücuda kavuşmakta ve yine istediği fitliğe sahip olmaktadır.

Ayrıca tüm spor aletleri, yeni teknolojiler ile üretilmiş, kullanılması basit özelliklere sahiptir. Kadıköy Fitness salonları, üyelerine uzman hocalar eşliğinde derslerde vermekte ve sporun bilinçli bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Kadıköy boks dersleri sayesinde, üyelerimizin spora olan ilgisi ve sevgisi arttırılmaktadır. Salonlarımız da gerçekleştirilen tüm spor türleri, güvenlik yönünden herhangi bir risk taşımayacak şekilde yapılmaktadır. İhtiyacınız olan tüm bilgi ve eğitimler hocalarımız tarafından eksiksiz bir şekilde verilmekte ve üyelerimizin bilinçli bir şekilde vücutlarını geliştirmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca, eğitimci arkadaşlarımız düzenli olarak üyelerimizin gelişimlerini takip etmekte ve çıkan sonuçlara göre yeni programlar geliştirilmektedir.