Gece Kızı Çayını Denediniz mi?

Gece kızı çayı satmış olduğumuz firmamızı 1985 yılında kurduk ve bu işe başladığımızda tek amacımız halkımıza kaliteli ve güvenilir yöresel ürünler sunmaktı. Uzun bir süre bu hedefimizi Şanlıurfa ilinde yerel halkımıza hizmet sunarak gerçekleştirdik. 2016 yılında ise elityoresel.com kurarak hizmetimizi Türkiye geneline yaydık.

Bu sayede hem bilinirliliğimiz arttı hem de daha çok kişiye doğal ve kaliteli Gece Kızı Çayı gibi çay çeşitlerimiz ile yöresel ürünler ailesi şeklinde sizlere ulaştırabildik.

En önemli hedefimiz isteyen herkesin nerede olursa olsun yöresel ürünlere ve Gece kızı çayına arzu ettiği zamanda ulaşabilmesidir. Bu nedenle ürünlerimiz stoklarımızdan gönderilmekte olup, en kısa sürede müşterinin eline geçmektedir.

Halkımızın ihtiyaçlarını bilen ve bu doğrultu da kendilerine sağlıklı, doğal ve kaliteli yöresel ürünler sunan firmamız, birçok ürünüyle 7/24 hizmet sunmaktadır.

Gece kızı çayı gibi ürünlerimiz arasında; doğal isot, salça, pekmez, bakliyat ve baharatlar bulunmakta olup, özel çay ve kahvelerle de sizlere hizmet vermekteyiz.

Ayrıca kuruyemiş ve peynir çeşitlerimizde sizlerin beğenisini beklemektedir. Her türlü isteğiniz ve sorunuz için elityoresel.com adresine ulaşabilir ya da 0506 300 04 04 numaralı whatsup destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sağlıklı ve lezzetli günler dileriz.