Birparke.com Avantajları

Biparke müşterisine birçok alan için kullanıma uygun ürünleri sunar. Ürünlerin çeşitliliği ve avantajları çok fazladır. Ağaç çeşitlerinin giderek artması ile birlikte her yerde kullanım için uygun hale getirilen ürünleri sizlere sunuyoruz. Bizlerde bakım kolaylığı olan tüm modelleri bir arada bulundurduk.

Tüm park modellerimiz için kolay montaj yapabiliyoruz. Montaj ve demonte işçiliklerinde zorlanmayacağınız ürünleri satıyoruz. Uzun vadede kullanıma sahip ürünleri sunuyoruz.

Kimyasal ürünlerin her birine karşı dayanıklı olan parkelerimiz mevcuttur. Anti statik özelliği olmasından kaynaklı alerji yapmaz. Parkelerimiz sistire ve cila işlerini uzun yıllar gerek duymaz özellikle EsenyurtParke olarak her zaman hizmetinizdeyiz..

Çizilmez ve darbelere karşı çok fazla dayanım gösteren ürünlerdir. Biparke üzerinde ayakkabı ile yürünmesinde sakınca olmayan ürünleri tedarik eder.

Doğal olarak iş yerleri içinde çok uygun olan malı tedarik etmenizde siz değerli müşterilere yardımcı olur. Parkenizi yenilemek istediğiniz zaman ise cila işlemi yeterli olacaktır.

BiParke Desenleri
Biparke.com olarak Parke sektöründe son zamanlarda çok gelişen teknolojiden yardım alarak ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda birbirinden iddialı olan modelleri sizlere sunuyoruz.

Biparke de en fazla sevilen laminat ve masif ürünlerin satışı yapılır. Masif ve diğer tüm parke modellerimizde çizgili ve renkli desenler söz konusudur.

Son zamanlarda çok fazla sevilen açık renkler içinde birbirinden iddialı modellerini kontrol edebilirsiniz. Çini ve düz şeklinde imal edilen parke desenlerimizin hepsinden bir örnek firmamızda bulunmaktadır.